ONGUNLUK HAKKINDA

ONGUNLUK, Proje üretim merkezi olarak Nisan 2017’ de faaliyetlerine başlamış olup, amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda bu güne kadar ki gelinen süreçte önceliğimiz daima bizlere gönül veren ve destek olan siz değerli katılımcılarımız olmuştur.

Kuruluş amaçlarından biri olan ve gelinen noktada Türkiye’nin kendi coinini çıkartarak, bunu bir ödeme yöntemi haline getirme hedefini ortaya koyan ve emin adımlarla ilerlemeye devam eden bir firmayız. BRKT ICO projesi ile yatırım yaparak bize destek veren tüm kullanıcılarımız ile büyüyerek kazandırmaya devam ediyoruz. Gelişen ve değişen teknoloji çağında kendini sürekli olarak yenileyerek, siz değerli üyelerimizin görüş, öneri ve destekleri ile projelerimizi hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Gelecekte hayatın vazgeçilmez bir parçasını oluşturacak ico projelerinin zamanla Türkiye’de daha da yaygınlaşacağını öngörerek bu sektörün ilkleri ve öncüleri arasından yer almanın gururunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

PROJELERİMİZ

SIK SORULAN SORULAR

Brkt ico projesi bir kripto para birimidir. Ülkemizde daha yeni yeni adı duyulmaya başlayan ve geleceğin yeni nakit akışını sağlayacak kağıt paraların kullanımını azaltacak büyük bir proje olup, bu proje hem kazanıp, hem de kazandıracaktır. Brktcoin projeleri tek tek hayata geçmektedir hedefler arasında cüzdan oluşturup Türkiye’nin her yerinde ödeme yöntemi olacak hale getirmek ilk etapta e ticaret sitelerinde ve açacağımız pastane zinciri üzerinden dolaşıma açmak olacaktır. Bir yandan al-sat platformunda değer kazanacak olan brktcoin sizin elinizde de değer kazanmış olacak..

Yatırımlar üç ana kısımda değerlendirilmekte olup, ilk olarak Brktcoin üzerinden kendi al-sat platformumuzda trade yapılarak, ikinci olarak farklı coin platformlarında trade yapılarak ve üçüncü olarak e-ticaret ve pastane sektörlerinde reel kazanç geliri elde edilerek kazanç sağlanmaktadır.

Yapılan yatırımların tamamı kullanılmamakla birlikte, farklı kazanç sektörlerinde yatırımlar yapılarak risk faktörü minimize edilerek en aza indirgenmiş olup, herhangi bir olumsuzluk halinde müşterilerimizin anaparalarını yasal faizi ile birlikte iadesi mümkündür.

Paket karşılığında yapılan ödemeler, şirket yatırım alanlarında değerlendirilerek haftalık, aylık ve yıllık kazançlar sağlayan paket sistemidir.

Şirket adına açılmış Ziraat Bankası – Halk Bankası – Garanti Bankası, İş Bankası, Finansbank ve Enpara Şubelerinden ve BİTCOİN - ETHEREUM - LİTECOİN ile de ödeme yapabilirsiniz.

Şirket hesaplarından herhangi birine yapılan ödemenin onaylandığı tarih itibari ile tercih etmiş olduğunuz haftalık, aylık veya yıllık ödeme süreniz başlamış olacak ve bu süreler sonunda para çekme talebinde bulunmanız halinde sisteme kayıtlı banka hesabınıza ödeme işlemi gerçekleştirilecektir.

İster alım-satım platformundan elde ettiğiniz kazanç ile, ister almış olduğunuz paketten elde ettiğiniz kazanç ile bakiyeniz üzerinden şirketin belirlemiş olduğu trade paketi miktarları kadar yatırım paketi alabilir, isterseniz de kazançlarınızı Brktcoin alarak değerlendirebilirsiniz.

Minimum yatırım miktarı 1,00 TL olup, üst limit bulunmamaktadır. Kişi istediği yatırım türünde dilediği miktarda ödeme yaparak bakiyesinde görebilir.

Yatırım yapmadan kayıt linkiniz ile başka bir üyenin kayıt olması halinde yeni üyenin yapmış olduğu yatırım miktarı üzerinden %4 ve %2 referans kazancı sağlayabilirsiniz.

ONGUNLUK Bilişim Tarım Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti. hesap numaralarına ( Bakiye Yükle kısmında hesap numaralarını görüntüleyebilirsiniz.) yatırmak istediğiniz tutarı kendi banka hesabınız üzerinden açıklamalar bölümüne sadece kullanıcı adınızı yazarak yatırım yapabilirsiniz.

Banka yolu ile yapmış olduğunuz miktarı ongunluk.com hesabınızdan Bakiye Yükle bölümüne gelerek yatırdığınız ödeme yöntemini seçip yatırdığınız tutarı da yazarak Ödeme bildiriminde bulunmanız yeterlidir.

Para çekme talebiniz maksimum 1 İş Günü İçerisinde onaylanarak hesabınıza gönderilir. Resmi tatil ve hafta sonu yapılan çekim talepleriniz iznin bitimine müteakip ilk iş günü hesabınıza gönderilir.

Para çekimlerinde ödenecek miktardan %2 komisyon kesintisi yapılarak hesabınıza gönderilir.

Öncelikle üyelik kaydınızı oluşturmanız gerek. Ardından ekibim sayfasında bulunan referans linkinizi dilediğiniz ortamda paylaşabilirsiniz. Web siteniz ya da blogunuz var ise kısa bir tanıtımla referans çalışması yapabilir bu çalışmada kullanılacak görselleri tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Referans kazancı sadece trade paketler üzerinde geçerli olmakla beraber 1. Seviye %4, 2. Seviye %2 referans kazancı sağlamaktadır.

Hayır, Yatırım yapmadan referans çalışması yaparak para kazanabilirsiniz.

Temsilci olmak için info@ongunluk.com adresine kullanıcı adınızı, adınızı soyadınızı, telefon numaranızı, şehrinizi ve varsa ekibinizi detaylı olarak yazınız. Tarafımızca değerlendirildikten sonra tarafınıza olumlu ya da olumsuz geri bildirim yapılacaktır.

İLETİŞİM

* doldurması zorunlu alanlar

Ongunluk Ofis

Altayçeşme mah. DAP Royal Center D Blok No : 66 Maltepe/İstanbul

E-Posta Adresimiz

destek@ongunluk.com

Destek Hattı

0850 302 0578

Sosyal Medya