ONGUNLUK Bereketin Adresi

ONGUNLUK NE ANLAMA GELİYOR

Değerli üyelerimiz,

 

Sistemimizin ismini ongünlük olarak karıştırılmasına son vermek amaçlı bilgilendirmek istedik.

Sitemizin adı Ongunluk anlamı : Bereket, bayındırlık, mutluluk, kutluluk, verimlilik, gelişmişlik, gönenç, geçim genişliği, varlık içinde yaşama, varlık, bolluk, rahatlık anlamlarına gelmektedir.

Bu ismi Sistemimizde bol kazançlı bereketli Ticaret yapma isteğimizden dolayı bir çok isim içerisinde Ongunluk bizim görür görmez tamam dediğimiz isim oldu.

Sitemizde hala ongünlük olarak anılarak isimden 10 günlük bir sistem o zaman şeklinde çıkarmalar yapılmaya çalışılmakta alakası olmadığını sistemimizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bu hafta sistemimizde yeni eklenecek eklentiler

Destek Talebi sistemini Mesaj kutusu olarak güncelleyeceğiz.Destek Talepleri Mesaj Kutusu içerisinden yine iletilebilecek.Sistemde yapılan tüm değişikler kampanya ve etkinlikler direk yönetimden tüm kullanıcılara gönderilebilecek ayrıca referanslarınıza ve diğer kullanıcılara mesaj gönderebileceksiniz.

Yine bu hafta içerisinde Oyuncu Destek Hattımızı aktif edeceğiz.

Yeni gelecek bir çok eklenti olacak bunların bir kısmı Temmuz ayı içerisinde büyük çoğunluğu ise Ağustos ayında tamamlanacak.

Lütfen bizlere sözleşmemizdeki maddelerden tutunda tasarımımıza kadar eksik gördüğünüz yanlış bulduğunuz  görmek istediğiniz her şeyi iletin sizin istekleriniz doğrultusunda en verimli ve profesyonel hale getirmek istiyoruz.

 

Bol Kazançlar Dileriz

ONGUNLUK - BEREKETİN ADRESİ